JAK PRACUJEMY

Pierwszym krokiem do realizacji nowej kuchni czy mebli na wymiar jest rozmowa mająca na celu poznanie potrzeb i możliwości lokalowych klienta.

Po wstępnych ustaleniach konieczny jest dokładny pomiar pomieszczenia. Jest on niezbędny do wykonania profesjonalnego projektu. Na tym etapie zapadają najważniejsze decyzje mające wpływ na wygląd kuchni. Dobrze zaprojektowana kuchnia ułatwi użytkownikowi pracę i sprawi, że jej użytkowanie będzie prawdziwą przyjemnością.

W momencie zaakceptowania projektu kuchni i ustaleniu wszystkich detali, możliwe jest podpisanie umowy z klientem. Umowa zawiera wszystkie dotychczasowe ustalenia a także prawa i obowiązki obu stron.

W końcu przychodzi wyczekiwany czas na dostawę i montaż mebli u klienta. W tym czasie ekipa wnosi i rozpakowuje poszczególne elementy mebli a następnie przystępuje do skręcania, poziomowania i montażu szafek, blatów kuchennych. Wycina się otwory pod sprzęt kuchenny jak płyty kuchenne czy zlewozmywak. Na zakończenie montuje się elementy maskujące i sprawdza całość.

Od tej chwili klient może cieszyć się swoją nową kuchnią a jego satysfakcja to nasz sukces.

SZUKASZ WYKONAWCY
BLATU mineralno - akrylowego ?

603 937 897

NASI
KLIENCI
I PARTNERZY